Aké podmienky by mala spĺňať vaša svadobná sála?

Organizujete váš svadobný deň a neviete, čo všetko by mala spĺňať vaša svadobná sála? Ak hľadáte miesto, v ktorom sa vaše sny stanú skutočnosťou, mali by ste dbať na rad kľúčových faktorov. Dnes vám prinášame niekoľko rád ako na to! Zároveň by sme vám radi predstavili dva zaujímavé priestory: Agropenzión Hubert v Ružindole a Zemiansky dvor v Šúrovciach.

Základným aspektom je lokalita a jej dostupnosť

Pri výbere svadobnej sály je veľmi dôležité zvážiť jej lokalitu. Mala by byť pre hostí dostupná z hľadiska vzdialenosti, ale i príjazdového terénu. Ak výber lokality podceníte, môže sa stať, že hostia budú na vašu svadbu meškať, prípadne, ak je lokalita zle označená nemusia ju nájsť, čo vedie k ďalším komplikáciám. Naším overeným tipom je preto Agropenzión v Ružindole, ktorý má výbornú dostupnosť z Bratislavy, Trnavy, Senca, Nitry či z Trenčína.

Poriadne si preštudujte kapacitu sály

Kapacita sály je ďalším enormne dôležitým aspektom. Je kľúčové aby priestor nepôsobil stiesnene alebo naopak, príliš obrovsky a zároveň aby sa vaši hostia cítili príjemne. Pri kapacite by ste zároveň mali zvážiť usporiadanie sály, aby sa dalo po sále jednoducho premiestňovať a pretancovať celú noc! Z nášho portfólia vám ponúkame Zemiansky dvor Šúrovcesvadobný priestor pri Seredi a Trnave. Vnútorná sála má kapacitu do 140 hostí. Navyše, ak sa rozhodnete pre svadbu v teplých mesiacoch je možné využiť aj vidiecky exteriér. Pri spojení vonkajšej a vnútornej kapacity dokážete vytvoriť priestor až pre 1 000 hostí!

Svadobná sála vám musí vyraziť dych!

Pri organizácii svadby musíte predovšetkým myslieť na váš osobný štýl a prípadne zohľadniť tému vašej svadobnej noci. Znamená to, že priestor musí odzrkadliť vaše vízie a musí byť prispôsobiteľný prípadným estetickým úpravám.  Ak by ste sa rozhodli pre organizáciu svadby s LaReunion, tím našich dekoratérov urobí všetko preto aby vyhovel vašim predstavám!

Zároveň nezabúdajte ani na vybavenie sály a praktické záležitosti. Je dôležité preveriť si či sála disponuje vlastným ozvučením či osvetlovacím systémom alebo tieto záležitosti musíte riešiť s DJ.

Nechajte sa inšpirovať krásne nazdobeným svadobným stanom La Reunion.

Dobré jedlo musí byť na dosah

Aj na svadobný catering vplýva lokalita svadobnej sály. Ak sa rozhodnete pre sálu, ktorá neposkytuje možnosti cateringu, musíte zvážiť možnosti donášky. V prípade, že sa rozhodnete pre Agropenzión Hubert v Ružindole alebo pre Zemiansky dvor Šúrovce, catering pre vás zabezpečíme my! Varíme len z tých najkvalitnejších surovín a sme otvorení modernej gastronómii.

Catering-chutovky

Starajte sa o vašich hostí

Ak na vašu svadbu cestujú hostia z ďaleka, je ideálne aby svadobná sála ponúkala aj možnosti ubytovania pre hostí. Svadobná sála pri Trnave – Agropenzión Hubert ponúka možnosť ubytovania až pre 20 hostí. Zároveň je rovno pred penziónom dostatočne veľké parkovisko pre vašich hostí či už pricestujú osobnými autami alebo autobusom.

Zverte sa do rúk odborníkov

Nielen výber svadobnej sály, ale i celý proces organizácie tejto vzácnej udalosti si vyžaduje veľa námahy. Sme eventová agentúra a radi vám pomôžeme s celým priebehom organizácie, tak aby ste si s ničím nemuseli lámať hlavu. Ak vás naše služby zaujali, neváhajte nás kontaktovať a spoločne pripravíme nezabudnuteľný svadobný zážitok.

Vaše La Reunion

 

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.