Lareunion blog

Burger Fest u Vás doma

Burger sa stal fenoménom 21. storočia a burger festy po celom svete sa až doteraz plnili ľuďmi, tužiacimi vyskúšať tie najzaujímavejšie zloženia a kombinácie.

Vaše zdravie je na prvom mieste. V La Reunion si síce pravý Burger Fest spolu na jednom mieste užiť nemôžeme, no chceme vám aspoň priblížiť príjemné pocity festivalu pomocou našej akcie. Pripravili sme si pre vás virtuálny Burger Fest u Vás doma a vy si tak v bezpečnom pohodlí vášho domova môžete vychutnať burger, krídelka alebo rebierka z našej ponuky.

V sobotu budeme pripravovať až 8 druhov poctivých burgrov s rôznymi ingredienciami, aby si vybral aj náročný burger milovník. Okrem mäsitých burgrov ponúkame aj možnosť veggie burgra pre vegetariánov.

Ku každému burgru sa podávajú vynikajúce domáce hranolky, ku ktorým máte na výber z troch omáčiek/dipov, a to tatarská omáčka, BBQ alebo sweet chilli.

Mysleli sme aj na tých, ktorí si chcú okrem burgra objednať aj niečo iné. Pripravovať budeme chutné marinované kuracie krídelka s coleslaw šalátom a hranolkami či obľúbené bravčové rebrá s medovou glazúrou, kyslou oblohou a chlebom.

Poctivé burgre v rôznych kombináciách, krídelka a rebierka budeme pripravovať a rozvážať už túto sobotu 13.3 v čase od 11:00 do 21:00. Pevne veríme, že si každý fajnšmeker nájde to svoje. Dobrú chuť a tešíme sa na vás.

Informácie nájdete aj na našom Facebooku, alebo nám dajte vedieť či sa zúčastníte Burger festu na našej udalosti.

Jedlo si môžete vybrať nižšie v našom menu.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky!

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
    Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Údaje obsahujúce * je potrebné vyplniť.